Zarząd Powiatu w Kielcach Uchwałą nr 248/6/2022 z dnia 5 stycznia 2022 r. podjął decyzję w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Kieleckiego do roku 2030”. Celem prowadzonych konsultacji jest włączenie do pracy nad projektem Strategii jak najszerszego grona mieszkańców powiatu kieleckiego oraz partnerów społeczno - gospodarczych i uzyskanie opinii dotyczących wizji, misji, celów strategicznych oraz kierunków działań dotyczących rozwoju powiatu kieleckiego w perspektywie do roku 2030.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od 10 do 24 stycznia 2022 r. Konsultacje społeczne mają zasięg otwarty – skierowany do wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kieleckiego. Projekt Strategii oraz informacje dotyczące konsultacji społecznych dokumentu dostępne są na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kielcach w zakładce „Ogłoszenia”.

Uwagi, opinie i wnioski w ramach konsultacji należy składać na udostępnionym formularzu konsultacyjnym do dnia 24 stycznia 2022r.:

  • Doręczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Kielcach, ul. Wrzosowa 44, 25- 211 Kielce z dopiskiem: „Konsultacje społeczne – SRPK 2030”
  • Przesłać na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila należy wpisać „Konsultacje społeczne – SRPK 2030”.

 

Projekt dokumentu Strategii

Formularz konsultacyjny

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA