Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W niedzielę 21.11.2021 w Kielcach zawodniczki Łysicy Bodzentyn odniosły kolejny sukces tym razem w kategorii U 15 .W klubowych Mistrzostwach Województwa podopieczne trenera Mirosława Rubinkiewicza zajęły III miejsce .Dziewczyny zagrały dobry turniej lecz zabrakło trochę doświadczenia ponieważ większość naszych zawodniczek była o dwa lata młodsza. Nasz zespół wystąpił w następującym składzie :Oliwia Świetlik ,Zuzanna Ksel ,Julia Hajdenrajch ,Maria Skowron ,Weronika Rubinkiewicz ,Karolina Bogacka ,Julia Furmańczyk ,Weronika Biskup ,Martyna Ziomek ,Zofia Maniara ,Aleksandra Boros oraz Klaudia Świderska ,Zuzanna Hajdenrajch ,Aleksandra Lesisz Warto także wspomnieć ,że nasza zawodniczka Julia Hajdenrajch odebrała statuetkę dla najlepszej zawodniczki .

image1

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech