Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

 

Srebrny medal Julii Kowalik - zawodniczki ULKS Guliwer na Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach kobiet!!!


Zakończyły się Mistrzostwa Polski, które mieliśmy zaszczyt organizować w stolicy województwa świętokrzyskiego. Do Hali Legionów w Kielcach przyjechały zawodniczki z 54 klubów sportowych z 13 województw, które miały szansę sprawdzić swoje sportowe umiejętności na tle przeciwniczek z całego kraju.
Zapaśniczki w przedziale wiekowym od 12 do 14 lat startując w 10 kategoriach wagowych wykazały się znakomitą formą, a rywalizacja w sportowym duchu fair play była bardzo wyrównana. Nad prawidłowym przebiegiem walk czuwało 14 sędziów międzynarodowych oraz związkowych.

Julia Kowalik – zawodniczka ULKS Guliwer zaprezentowała znakomitą formę i sięgnęła po srebrny medal ulegając jedynie w finałowym pojedynku Oliwii Deląg z MKZ Unii Racibórz.

Polskie zapasy wspiera Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych – Sponsor Tytularny PZZ, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w Zapasach.

Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom za wsparcie organizacji tej jednej z najbardziej prestiżowych imprez zapaśniczych, a zawodniczkom gratulujemy wspaniałej formy i świetnych występów na kieleckich matach!!!

Trenerzy : 

Karol Kucharczyk

Zbigniew Płaczkowski

Robert Dobrodziej

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech