Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

W najbliższy weekend (27-28 sierpień) w naszym mieście odbędzie się wydarzenie poświęcone ostatnim osiągnięciom sportowym KS Vive Tauron Kielce. Podczas dwudniowej imprezy będzie można oglądać zdjęcia, plakaty oraz najważniejsze puchary kieleckiej drużyny z ostatnich miesięcy. W Bodzentynie znajdzie się również najcenniejsze trofeum zdobyte w historii klubowej polskiej piłki ręcznej - Puchar EHF Ligi Mistrzów, który zawodnicy z Kielc po morderczym pojedynku z MVM Veszprem przywieźli do domu w maju tego roku. Początek wydarzenia w sobotę zaplanowany jest na godzinę 15:00 do 19:00, w niedzielę od godziny 11:00 do 18:00.

Na Rynku Górnym w centralnym punkcie miasteczka zostanie ulokowana wystawa fotograficzna autorstwa jednego z fotografów klubowych Vive Tauron Kielce Tomasza Fąfary,  prezentacja plakatów należąca do zbioru Roberta Kity, kolekcja koszulek Artura Łaty oraz zbiór szalików związanych z kieleckim klubem należącą do Kolekcjonera Szalików Danielamks (https://www.facebook.com/kolekcjaszalikowdanielmks/).

Głównymi atrakcjami dwudniowego spotkania będzie prezentacja Pucharu EHF Ligi Mistrzów, który będzie można oglądać na Rynku Górnym w sobotę między godziną 15:00 a 19:00 przy figurce Świętego Floriana. W niedziele w tym samym miejscu o godzinie 13:00 pojawią się zawodnicy Vive Tauronu Kielce, którzy przybędą specjalnie na spotkanie z kibicami. Podczas godzinnego spotkania będzie można wziąć autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami najlepszej klubowej drużyny na Starym Kontynencie. Ponadto w oba dni będzie można oglądać Puchar Polski, Puchar Mistrza Polski oraz wiele innych pamiątek związanych z ostatnim sezonem ligowym.

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Portal e-Bodzentyn, Klub Sportowy Vive Tauron Kielce, Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta. S.A. (Agencja Roberta Kity w Bodzentynie) oraz Tomasz Fąfara. Partnerami wydarzenia są: Artur Łata –Kolekcja Koszulek, Kolekcjonera Szalików Danielamks oraz Piekarnia „Chleb Bodzentyński” z dachem w kolorach klubowych VTK, której właścicielem jest Marek Bzówka.  

Serdecznie zapraszamy.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech