W dniu 13.10 br. w naszej szkole  odbyła się akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły oraz Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie, poprzez nietypową podróż w czasie, dowiedzieli się, jaką osobą był Antoni  Waciński- patron naszej szkoły.

Następnie wszyscy przenieśli się na uroczystą galę rozdania Oskarów. W roli prowadzących zadebiutowali uczniowie klasy ósmej Zuzanna Loranty i Konrad Kuzka. Nominowani  do nagrody to osoby, które w danej kategorii uzyskały największą liczbę głosów od uczniów. Nauczycielom oraz pracownikom szkoły zostały wręczone statuetki  w sześciu kategoriach. Zwycięzcami okazali się w kategorii:

,, Mikrofon Roku”- p. Magdalena Lisowska

,,Szwajcarski  Zegarek”- p. Łukasz Biskup

,,Żartowniś Roku”- p. Anna Górecka

,,Gorący Uśmiech”- p. Barbara Wzorek- Biskup

,,Bratnia Dusza”- p. Joanna Szyda

,,Złoty Bucik”- p. Kamil Kępa

Oskary honorowe zostały wręczone p. dyrektor Bożenie Pożoga oraz wicedyrektor Katarzynie Telka.

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim nauczycielom zostały złożone życzenia, a akademię uświetniły piosenki wykonane przez uczniów naszej szkoły.

 

Elżbieta Durlej

Magdalena Lisowska

Fot.P.Kozera

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA