Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W Świętej Katarzynie przy Punkcie Informacji Turystycznej zamontowano nowe serce na nakrętki. Jest to już kolejne metalowe serce o wielkiej mocy na terenie naszej gminy. Wygląda wspaniale, ale nie sam wygląd się liczy, tylko to jak wielką będzie miało moc w niesieniu pomocy chorym dzieciom. Serduszko ufundował Sołtys Sołectwa Święta Katarzyna Pan Piotr Janicki. Dzięki takim postawom, jak Pana Piotra przywraca się wiara w ludzi. Należy podkreślić, że Sołtys pomaga już od kilku miesięcy w opróżnianiu pojemnika na nakrętki na Dolnym Rynku w Bodzentynie, które zapełnia się w zaskakująco szybkim tempie. Mamy nadzieję, że w przypadku nowego czerwonego zbiornika zlokalizowanego w turystycznym sercu naszej gminy będzie tak samo. Przypominamy, że jest przeznaczone do zbierania plastikowych nakrętek, zarówno tych z butelek po napojach, jak i innego typu np. po płynach do prania, płukania, po mleku itp. Najważniejsze, aby nakrętki były plastikowe bez metalowych lub szklanych elementów.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech