Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Niedziela, 10 lipca to dzień kiedy po raz pierwszy nad zalewem w Wilkowie została zorganizowana impreza pn. Wybory Miss i Mistera Lata 2016.

Głównymi organizatorami imprezy było Echo Dnia, Gmina Bodzentyn oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.  Do konkursu zgłosiło się 10 kandydatek i 4 kandydatów. Licznie zgromadzona publiczność każdy występ kandydatek i kandydatów nagradzała gromkimi brawami. W jury Gmina Bodzentyn była reprezentowana przez burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusza Skibę. Należy nadmienić, że dzięki hojności sponsorów, nagrody ufundowane przez Gminę Bodzentyn dla zwycięzców konkursu, były bardzo atrakcyjne. Sponsorami bonów upominkowych o wartości 400,00 i 300,00 złotych byli: PHU POLTRANS Roman Matysek,  PUH Witold Wilkosz, PUH ELEKTROINSTALATOR Piotr Bukowski, Firma Budowlano-Usługowa Susło Tomasz, Okręgowa Stacha Kontroli Pojazdów AUTO SERWIS Albert Adamczyk, Wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków „BOSMAN” w Wilkowie Damian Jaros.

Bardzo dobrze przygotowana impreza oraz wspaniała pogoda spowodowały, że  debiut gminy Bodzentyn w tym przedsięwzięciu należy  uznać za udany. Mamy nadzieję, że impreza Wybory Miss i Mistera Lata 2016 na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalno-rozrywkowych naszej gminy.

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/miss-lata/galerie/g/miss-lata-2016-nad-zalewem-w-wilkowie-zobacz-piekne-kandydatki,10391026,19428444/

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech