Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

W dniu 29 grudnia br. Radni Rady Miejskiej przyjęli budżet gminy na podstawie którego, będą realizowane plany oraz inwestycje w 2021 roku. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania imiennego:
ZA: 13,
PRZECIW: 1,
WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0,
BRAK GŁOSU: 0,
NIEOBECNI: 1

Jestem ogromnie wdzięczny zdecydowanej większości radnych za tak jednomyślne głosowanie nad budżetem na 2021 r. Wszystkie zadania ujęte w przyszłorocznym budżecie są efektem wsłuchiwania się w głos i potrzeby naszych mieszkańców. Jesteśmy jedną z nielicznych gmin naszego województwa, która będzie realizować aż tak dużo projektów przebudowy i modernizacji dróg wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych. Wszystkie obowiązki statutowe gminy są ujęte w uchwalonym przez Radę budżecie. Oczywiście w trakcie roku będą zmiany, które są związane z zawieraniem umów z wykonawcami, większymi lub mniejszymi wpływami z podatków, dotacji czy subwencji. Będziemy czynić starania, aby wszystkie uchwalone pozycje w budżecie na 2021 r. były zrealizowane. Zachęcam Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat uchwalonego budżetu, które są dostępne na stronie internetowej gminy Bodzentyn. Wszystkiego dobrego w Nowym 2021 roku dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. – powiedział Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba

Za przyjęciem budżetu głosowali następujący Radni: Barcikowska Agnieszka, Bąderski Włodzimierz, Borek Marzanna, Bzymek Teresa, Gliwa Zofia, Jankowicz Bogusława, Matla Mariusz, Obara Anna, Sikora Katarzyna, Skarbek Dominika, Tofil Jerzy, Wilkosz Jan, Zieliński Tadeusz.

Głos przeciwny oddał Radny Dudek Dominik, natomiast Radna Dróżdż Ewelina była nieobecna na sesji. Głosów wstrzymujących się nie było.

Transmisja z sesji: [LINK]

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech