Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W dniach 20-22 listopada 2020r zawodniczki Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego Guliwer wzięły udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach kobiet.
W Nowinach, gdzie odbywały się mistrzostwa, wystartowało ponad 150 zawodniczek z 60 klubów z całej Polski.
Dzięki wspaniałej postawie naszych zawodniczek ULKS „Guliwer” zakończył zmagania sportowe ze znakomitymi wynikami. Najważniejszy z nich to sukces Julii Kowalik, która wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej 66 kilogramów i tym samym została wicemistrzynią Polski.
Pozostałe zawodniczki, które bardzo dobrze walczyły wygrywając walki w swoich kategoriach wagowych, ale nie zameldowały się na podium to: Gabriela Kowalska, kategoria wagowa 54 kilogramy oraz Wiktoria Olesiak, kategoria wagowa 42 kilogramy. Kolejne zawodniczki, które pokazały się z dobrej strony, lecz ustąpiły pola bardziej doświadczonym rywalkom i zajęły dalsze lokaty to:  Amelia Kozera, kategoria wagowa 50 kilogramów, Weronika Trelińska, kategoria wagowa 58 kilogramów oraz Wiktoria Pietrzykowska, kategoria wagowa 42 kilogramy.
Jeszcze raz Gratulujemy Wszystkim Zawodniczkom, życząc dalszych sukcesów.

Jesteśmy z Was dumni!

Karol Kucharczyk

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech