Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Za pozyskane fundusze w wysokości 75 000,00 zł Gmina Bodzentyn zakupiła przenośny sprzęt komputerowy w ilości 30 sztuk, zestawy słuchawkowe oraz torby umożliwiające bezpieczne przenoszenie sprzętu.

Komputery w dniu 28 października zostały przekazane następującym szkołom z terenu Gminy Bodzentyn z przeznaczeniem na użytek uczniów ze wskazaniem na osoby z rodzin wielodzietnych:

Projekt ma na celu ułatwienie nauki zdalnej  uczniom z rodzin wielodzietnych  i jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii związanego z wirusem COVID-19.

Zakup sfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dot. realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

P.Hajduk

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech