Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

,,Zacne chłopaki, mili koledzy! W dniu Waszego święta najlepsze życzenia składają dziewczęta. Teraz bez obawy, zapraszamy do wspólnej zabawy”

Tak rozpoczęło się świętowanie Dnia Chłopaka w naszej szkole zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Podczas spotkania wybrani chłopcy z klas walczyli o tytuł ,, Super Chłopaka”. Nominacje odbyły się w dwóch grupach kl.4-6 i kl.7-8. Kandydaci przystąpili do próby z dziedziny: elegancji, sprawności fizycznej, muzykalności i mądrości. Każdy z chłopców na początku musiał dokonać autoprezentacji.

Pokaz mody jesiennej wzbudził największe zainteresowanie widzów, uczestnicy z wdziękiem prezentowali swoje jesienne kreacje. Wszyscy okazali się świetnymi modelami i kroczyli po wybiegu jak profesjonaliści.

Dużo zabawy dostarczyła konkurencja muzyczna. Chłopcy z kl.4-6 odgadywali tytuły do bajek z zaprezentowanych melodii, a chłopcy z kl.7-8 wykazali się umiejętnością wokalną- śpiewali znane piosenki.

Z konkurencjami sportowymi wszyscy poradzili sobie wyśmienicie. Kandydaci wykazali się też znajomością znanych sportowców i marek samochodów. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich konkurencji  czuwało jury.

Nie zapomnieliśmy również o chłopcach pozostających na widowni. Dla nich Marysia Bartkiewicz i Oliwia Sikora w imieniu wszystkich dziewcząt, jako prezent, zaśpiewały piosenki ,, Kto się czubi”, ,,Chcę byś był”. Uczennice do występu przygotowała p. Maria Paluch.

A wszystko to odbywało się na tle jesiennej ,,męskiej dekoracji”, którą przygotowały p. Urszula Sokół, p. Elżbieta Kleczaj.

Wszyscy uczestnicy wykazali się: odwagą, kreatywnością, talentem i otrzymali specjalne upominki – muchy.

 Jury  wybrało ,, Super Chłopaka”. W kl.4-6 okazał się nim Szymon Zegadło, a w kl. 7-8 Michał Kleczaj, chłopcy otrzymali dyplomy i specjalne nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom!

Opiekunowie SU:

 E.Durlej

 M.Lisowska

E.Kleczaj

Fot. K.Bis


Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech