Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie działa laboratorium z punktami pobrań w Bodzentynie oraz Starej Wsi.

Wykonawcą usług medycznych w zakresie badań laboratoryjnych jest firma Laboratorium Świętokrzyskie Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach wchodząca w skład grupy ALAB – Ogólnopolskiej Sieci Laboratoriów Analiz Medycznych.

Godziny otwarcia punktów pobrań są następujące:

w Ośrodku Zdrowia w Bodzentynie od godziny 07.30 do 10.30 od poniedziałku do piątku

w Ośrodku Zdrowia w Starej Wsi od 8.00 do 10.00 we wtorki i czwartki.

Wyniki wykonanych badań każdy z pacjentów może sprawdzić bez konieczności przychodzenia do przychodni na stronie internetowej. Sprawdź wyniki on-line

Szczegółowe informacje na temat zakresu badań oraz sposobu, w jaki należy się do nich przygotować, można uzyskać podczas wizyty u lekarza oraz w rejestracji. Tel. 41 311 52 15.

RECEPTA online – formularz zapotrzebowania na leki stale podawane.

Korzystając z ineternetowej formy zamawiania recept prosimy o dokładne wypełnie rubryk formularza (zgodnie z podpowiedziami w nich zawartymi) i wysłanie zapotrzebowania poprzez naciśnięcie przycisku WYŚLIJ znajdującego sie na końcu formularza. Państwa zamówienie zostanie zweryfikowane przez personel medyczny SPZOZ w Bodzentynie i w przypadku zgodności danych z dokumentacją medyczną oraz zasadności przepisania leku recepta zostanie wystawiona w formie e-recepty.

Zapotrzebowania na ANTYBIOTYKI w formie elektronicznej nie są realizowane

Czas oczekiwania na wystawienie e-recepty wynosi do 3 dni roboczych od momentu złożenia zapotrzebowania na leki.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech