Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Do konkursu piękności zgłosiła się jedna z mieszkanek gminy Bodzentyn, Angelika Michta. W związku z tym, iż w konkursie liczy się każdy głos, samorząd gminy postanowił jej pomóc. Poniżej prezentujemy wywiad z Angeliką, który ukaże się w naszej gazetce gminnej. Miejmy nadzieję, iż wywiad przekona Państwa do zagłosowania na naszą kandydatkę. 

Głos z Bodzentyna: - Angeliko, opowiedz mieszkańcom gminy Bodzentyn coś o sobie.

Angelika Michta: - Nazywam się Angelika Michta, mam 20 lat i mieszkam w Leśnej Starej Wsi. Studiuję na pierwszym roku kosmetologii. Uwielbiam jeździć na rowerze, grać w badmintona, tańczyć, a także zainteresowana jestem modą, wizażem oraz pozowaniem do zdjęć.

GzB: - Jak zaczęła się twoja przygoda z konkursami piękności?

AM: -  Przyznam szczerze, że nigdy nie myślałam o tym, aby brać udział w tego typu konkursach. Wszystko zaczęło się przypadkiem. Podczas studniówki zostałam wybrana przez redaktora gazety Echa Dnia do konkursu Miss studniówek. Wtedy jako jedyna z Bodzentyna dostałam się do finału, zajmując  miejsce II wice miss studniówek w powiecie kieleckim  2015. W osiągnięciu sukcesu pomogli mi znajomi i rodzina, za co jestem im bardzo wdzięczna.

GzB: Nie tak dawno wystąpiłaś w teledysku do piosenki disco polo. Opowiedz jak do tego doszło?

AM: Tak, wystąpiłam w teledysku "Dzisiaj do rana" Diskorolki. Dostałam propozycje od znajomego, który zajmował się jego  nagraniem. Teledysk dostępny jest na portalu Youtube.

GzB: - Skąd pomysł, aby wziąć udział w Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016?

AM: - Wzięłam udział w konkursie, ponieważ uważam, że każdy sposób na odkrycie siebie jest dobry. Ostatecznie przekonała mnie mama, która jest dla mnie największym wsparciem. Gdyby nie ona to chyba nie wzięłabym udziału w castingu. Konkurs traktuje jako przygodę, którą mam nadzieje, że będę miło wspominać do końca życia. Dzięki niemu poznaje nowych ludzi oraz nabieram życiowych doświadczeń.

GzB: - Angeliko, powiedz jak zareagowało twoje najbliższe otoczenie na wiadomość, że startujesz w konkursie piękności?

AM: - Bardzo dobrze. W całej rodzinie, sąsiadach, znajomych mam duże wsparcie. Kibicują mi i trzymają kciuki. Ogromną radość sprawia mi, gdy słyszę mnóstwo ciepłych słów płynących prosto z serca.

GzB: - Obecnie trwają przygotowania do gali finałowej, która odbędzie się 21 maja na scenie targów Kielce. W jaki sposób zachęciłabyś mieszkańców gminy, aby oddali swój głos na ciebie?

AM: Nie liczę na wygraną, ale gdyby tak się stało bardziej niż za tytuł, byłabym wdzięczna za to, że ktoś mnie docenił i dał mi szanse. Tytuł wykorzystałabym najlepiej jak potrafię, by dobrze prezentować województwo, a także samą gminę Bodzentyn.

GzB: - Jak idą przygotowania do gali finałowej?

AM: - Próby do gali odbywają się w weekendy w Wojewódzkim Domu Kultury wraz z choreografem, który czuwa nad tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Zaprezentujemy się w trzech modowych odsłonach znanych projektantów.

GzB: - Jak można głosować?

AM: - Głosować można codziennie, za darmo, za pomocą facebooka i strony echa dnia. Więcej informacji na moim facebooku i na Miss i Mister Ziemi Świętokrzyskiej. Można również wysyłać nieograniczoną liczbę smsów. Wpisując w treść sms’a: swmiss.5 na nr 71321 również można oddać na mnie głos. Jeden sms to 10 punktów więcej do wygranej.

GzB: Dziękuję bardzo za rozmowę.

Zdjęcie: /Archiwum prywatne

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech