Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Informujemy, iż przepisywanie recept przez Ośrodki Zdrowia na terenie gminy Bodzentyn odbywają się telefonicznie bądź drogą mailową. Zatem nie ma potrzeby wychodzenia z domu w celu przepisania recepty oraz jej odbioru, gdyż wystawiane są w formie elektronicznej, tzw. e-recepta.

Apelujemy jednak o rozsądek. Pamiętajmy, iż leki to nie cukierki i to lekarz podejmuje ostateczną decyzję co może przepisać. Niestety zdarzają się przypadki, iż oczekujemy konkretnego leku, który nigdy wcześniej nie był nam przepisany.

Zaznaczamy, iż Ośrodek Zdrowia uruchomił teleporady podczas, których lekarz zadecyduje czy musimy na konkretną godzinę stawić się w placówce w celu badania, czy wystarczy udzielić informacji telefonicznie.

Poniżej podajemy adresy mailowe Ośrodków Zdrowia na terenie naszej Gminy:

  •  Bodzentyn: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wzdół Stara Wieś: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Święta Katarzyna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailach skierowanych do ośrodków zdrowia prosimy zawierać  niezbędne informacje potrzebne do przepisania recept, takie jak: imię i nazwisko pacjenta, nr PESEL, tel. kontaktowy oraz rodzaj i ilość leków, które pacjent przyjmuje.

Więcej informacji na stronie: https://zoz.bodzentyn.pl/rejestracja/

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech