Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W piątek 6 marca każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo, a wszystko to za sprawą nadchodzącego Dnia Kobiet. W tym dniu Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i grupą uczniów zaprezentowali część artystyczną, w której przedstawili jak świętowano Dzień Kobiet w różnych epokach, zaczynając od samego początku, czyli od Adama i Ewy. W wyjątkowy nastrój wprowadziły nas piosenki: „Być kobietą, być kobietą…”, „Mały Książę”, „Babę zesłał Bóg” czy „Będziesz moją panią”. Po części artystycznej chłopcy złożyli życzenia wszystkim paniom i dziewczynom w naszej szkole.

Kochane Panie żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Żyjcie najpiękniej jak umiecie.

Samorząd Uczniowski

Fot. E.Durlej/K.Bis

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech