Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Na przełomie lutego i marca Klub ULKS "Jodła" w Bodzentynie we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół w Bodzentynie oraz Fundacją Promocji i Rozwoju przeprowadził cykl szkoleń sportowych dla dzieci szkoły podstawowej i młodzieży liceum w Bodzentynie.

Zajęcia odbywały się w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 15.30-17.30 i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Godzina zajęć strzeleckich z instruktorem strzelectwa p. Magdaleną Tusień-Kuzką, a następnie gry i zabawy ruchowe prowadzone przez nauczycieli wychowania szkoły p. Marcina Lesisza i pana Łukasza Biskupa pozwoliły uczestnikom nie tylko na aktywne spędzenie czasu wolnego, lecz również na nabycie podstawowych umiejętności z obsługi broni, zasad celowania i oddawania strzału z karabinków pneumatycznych oraz niezwykle cenną integrację społeczną dzieci i młodzieży z obu szkół. Po każdych zajęciach zorganizowany został poczęstunek, z którego najbardziej wyczekiwana była pizza i tosty. Dla każdego z uczestników przygotowano pamiątkowy komin sportowy z indywidualnym nadrukiem. To już czwarta edycja projektu, który realizowany jest dzięki środkom finansowym pozyskanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Miasta i Gminy Bodzentyn.

ULKS „Jodła”

Fot. ULKS „Jodła”

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA