Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Samorządowe Przedszkole w Bodzentynie zgłoszone zostało do I ŚWIĘTOKRZYSKIEJ OLIMPIADY PRZEDSZKOLAKA organizowanej przez Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty.

Celem wydarzenia jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej, a także umiejętności współpracy w zespole oraz przestrzeganie zdrowej rywalizacji sportowej.

28.02.2020r. pod nadzorem koordynatora gminnego p. Edyty Kupisz  na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej odbył się pierwszy (gminny) etap rozgrywek sportowych przedszkolaków.

Dzieci rywalizowały ze sobą w 2 kategoriach wiekowych 5 i 6 latki. Zawody miały odbywać się w formie zabawy, jednak dzieci podeszły do nich bardzo poważnie, skupione słuchały poleceń głównego sędziego p. Tomasza Mazurkiewicza  i z zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach, pojawiły się nawet łzy po przegranej. 

Ponieważ z naszej gminy zgłoszone zostało tylko Samorządowe Przedszkole w Bodzentynie, przechodzimy do  2 etapu - powiatowego. 

Edyta Kupisz

Fot. Samorządowe Przedszkole w Bodzentynie

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA