Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie 5 marca 2020 r. odbyło się szkolenie informacyjne pn. „Możliwości rozwoju organizacji pozarządowych – wsparcie merytoryczne i finansowe”, którego adresatami były organizacje pozarządowe. Organizatorami szkolenia było Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystki w Bodzentynie oraz Kielecko-Ostrowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

W spotkaniu wzięli udział członkowie stowarzyszeń promujących dziedzictwo kulturowe z terenu gminy Bodzentyn. W czasie spotkania zostały przedstawione zasady naboru i pisania projektów z tzw. pożytku publicznego do UMiG w Bodzentynie oraz zasady pozyskiwania innych funduszy skierowanych do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

W ramach szkolenia zostały przeprowadzone także warsztaty z pisania projektów, gdzie uczestnicy w praktyczny sposób mogli zapoznać się ze strukturą i zasadami ich tworzenia pisząc własne przykładowe projekty. Zdobyta podczas szkolenia wiedza i wykonane ćwiczenia z pewnością znacząco ułatwią stowarzyszeniom aplikowanie w przyszłości o środki na własne działania statutowe.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez Dyrektora MGCKiT w Bodzentynie Pana Marcina Sikorskiego, pracowników KOowes Pana Kamila Żuławę i Pana Krzysztofa Polewskiego oraz Panią Dagmarę Zagórską pracownika UMiG w Bodzentynie.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA