Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Dopiero co opadły emocje po zeszłotygodniowym balu seniorów, a znów sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy Rynku Górnym w Bodzentynie zamieniła się w taneczny parkiet!

Tegoroczne ferie w gminie Bodzentyn dobiegają końca. Chociaż podczas dwutygodniowego odpoczynku najmłodsi nie mogli cieszyć się z zabaw na śniegu, to i tak ich czas w pełni wypełniały atrakcje, które zorganizowało dla nich Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bodzentynie.

Ferie hucznie pożegnano 8 lutego wielkim, corocznym balem, który cieszy się jak zresztą pokazała frekwencja coraz większym zainteresowaniem. Wśród przybyłych bajkowych postaci nie mogło zabraknąć, wróżek, księżniczek, spidermana, maleńkiej pszczółki oraz wielu innych postaci z bajek.

Bal rozpoczął się o godzinie 10.00 powitaniem wszystkich przybyłych gości przez Dyrektora MGCKiT w Bodzentynie Pana Marcina Sikorskiego

Liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów uskuteczniła znana i lubiana grupa „Patigo”. Najmłodszych zachęcał do wspólnej zabawy kultowy Tygrysek z „Kubusia Puchatka”. Jak nie trudno było zauważyć wspaniale bawiły się nie tylko dzieci, ale również ich rodzice i opiekunowie.

Po godzinie spędzonej na parkiecie przyszedł czas na chwilkę odpoczynku i słodki poczęstunek, po którym najmłodsi powrócili do zabawy w rytm znanych i lubianych przebojów.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech