Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

W dniu 2 lutego 2020 r. po raz pierwszy odbył się Bal Karnawałowy Seniorów. Miejscem hucznej zabawy była sala gimnastyczna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy Rynku Górnym w Bodzentynie. Bal rozpoczął się o godzinie 17:00 i trwał aż do godziny 22:00.

 

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 osób, w tym słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, których przedstawicielem jest pani Zofia Furmańczyk. Wśród uczestników balu gościli również Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystki Marcin Sikorski. A także radna Rady Miejskiej pani Marzanna Borek.

Impreza była prowadzona przez DJ-a Sławka, który zadbał o odpowiednią oprawę muzyczną by poruszyć serca i nogi wszystkich zgromadzonych. Jego starania nie poszły na marne, bowiem zgromadzeni z powodzeniem pląsali na parkiecie, zarówno w parach jak i kółkach. Nie zabrakło również wesołych przyśpiewek przy stołach. Przybyłych nie opuszczał dobry humor i chętnie się integrowali.

Za współorganizacje tego tanecznego wydarzenia odpowiadali: Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn, Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bodzentynie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców terenu Gminy Bodzentyn oraz wszelkich zainteresowanych do uczestnictwa w innych wydarzeniach kulturalnych, które w przyszłości odbędą się na naszej pięknej gminnej ziemi!

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech