Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaGminny numer alarmowy dla osób potrzebujących pilnej pomocy, w tym: seniorów i innych pozostających w kwarantannie domowej (czynny po godzinach pracy urzędu) - 600 715 659

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


W dniu wczorajszym w zajęciach plastycznych odbywających się w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Pan Dariusz Skiba oraz Dyrektor Miejsko – Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie Pan Marcin Sikorski.

Zajęcia prowadzone przez Panią Annę Kołomańską cieszą się wielką popularnością. Łącznie w zajęciach bierze udział  24 dzieci z podziałem na dwie grupy. Zajęcia plastyczne to okazja do rozwijania swoich pasji oraz współpracy z rówieśnikami. Dzieci nabierają umiejętności pracy w zespole poprzez komunikację, wzajemną pomoc czy osiągnięcia tego samego celu. Na dzisiejszych zajęciach dzieci razem z Burmistrzem oraz Dyrektorem wykonali przepiękne bombki. Na zakończenie zajęć dzieciaki wręczyli Burmistrzowi własnoręcznie zrobioną choinkę  oraz złożyli życzenia świąteczne.

MGCKiT w Bodzentynie

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech