Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT oddział w Bodzentynie we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół w Bodzentynie zaprasza na szkolenie dotyczące „PSYCHOLOGII HEJTU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH”.
Szkolenie skierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 12 lat oraz dorosłych, którzy we współczesnym świecie posługują się mediami społecznościowymi i chcą poznać techniki komunikacji oraz zagrożenie jakie niesie ze sobą hejtowanie, krytykowanie, obrażanie, niewłaściwe wyrażanie opinii o innych w mediach społecznościowych – internetowa mowa pogardy. Szkolenie prowadzi specjalista i mistrz w dziedzinie komunikacji medialnej Krzysztof Ślusarz z Krakowa.
Spotkanie odbędzie się w dniu 25 listopada w godzinach 11.00-13.00 w Powiatowym Zespole Szkół w Bodzentynie, ul. Suchedniowska 6.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej w linku lub skontaktować się bezpośrednio z organizatorem Panią Magdaleną Tusień-Kuzką tel. (41) 3115033. Liczymy, że uczestnictwo w szkoleniu przybliży wszystkim zagrożenia jakie niesie ze sobą współczesny HEJT medialny. Organizator przygotował drobny poczęstunek. Ponadto każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczny z Dyrektorem Szkoły Panią Magdaleną Tusień-Kuzką tel. (41) 3115 033.

Ilość miejsc w szkoleniu jest ograniczona.
Link do rejestracji – https://forms.gle/aoNysLzP9gMG4HpR9

Projekt współfinansowany ze Środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech