Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Instytut Pamięci Narodowej Informuje o przyznaniu po raz pierwszy w 2019 roku Nagrody ,, Semper Fidelis”. Wyróżnienie to będą corocznie otrzymać osoby, instytucje i organizacje społeczne, za szczególnie aktywny udział w upamiętnianiu dziedzictwa Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej, których działalność publiczna pozostaje zbieżna z ustawowymi celami IPN.

Laureatów wyłoni Kapitula, na czele której stoi prezes Instytutu. Zgłoszenia do Nagrody odbywają się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie ipn.gov.pl w zakładce ,, Konkursy i Nagrody-Nagroda Semper Fidelis”. Kapituła ma możliwość uhonorowania osób, instytucji i organizacji, które działają zarówno w kraju, jak i za granicą na rzecz upamiętniania dziedzictwa polskich Kresów Wschodnich. Kapituła ma również możliwość przyznania jednej nagrody post mortem.

Kandydatury można przesyłać do 15 września br. na adres Biura Upamiętnienia Walk i Męczeństwa IPN za pośrednictwem poczty tradycyjnej-Biuro Upamiętnienia Walk i Męczeństwa IPN, ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa lub elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech