Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Jeśli chcesz podziękować policjantowi, który Ci pomógł w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie koniecznie zgłoś go do konkursu „Policjant, który mi pomógł”.

Już po raz IX Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia ogłasza konkurs pt. „Policjant, który mi pomógł”.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Komenda Główna Policji oraz Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Celem konkursu jest: 

Nasza gmina może się pochwalić funkcjonariuszami, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi i wytrwałości, również przyczyniają się do poprawy sytuacji osób dotkniętych przemocą domową. Warto zatem docenić policjantów, którzy nie czekają na pochwały - choć to co robią, bez wątpienia na wyróżnienie zasługuje.

Zatem jeśli znamy policjanta, któremu chcielibyśmy w nietuzinkowy sposób dodatkowo podziękować - zgłośmy go do konkursu.

W 2012 roku w ramach konkursu „Policjant, który mi pomógł” wyróżnienie zdobył funkcjonariusz pracujący w Komisariacie Policji w Bodzentynie - aspirant Witold Fijas. 

Każdy może zgłosić swojego kandydata. Zarówno osoby indywidualne jak i również organizacje i instytucje. Termin: do 31 maja 2016 roku.
Zgłoszenia wysyłać można za pomocą poczty tradycyjnej na adres: "Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa

oraz za pomocą formularza elektronicznego, który znajduje się na stronie  www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php

 

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl.

Załączniki:

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech