Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn przekazuje informację o IV Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w Skarżysku Kamiennym, które odbędzie w dniach 27-28 września 2019 r. 

Tegoroczne forum będzie poświęcone przede wszystkim roli przedsiębiorstw typu start up w kreowaniu możliwości rozwoju miast i gmin naszego województwa oraz zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami. 

Celem Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku - Kamiennej wykreowanie platformy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych państw, w tym z krajów Europy, Azji, Afryki  i Ameryki Północnej. Tegorocznym tematem MFI są startupy - kierunki rozwoju, finansowanie, trendy i przestrzenie dedykowane. Udział w MFI pozwala na integrację środowisk młodych przedsiębiorców z ekspertami, inwestorami i odnoszącymi sukcesy w swoich branżach biznesmenami. Wśród prelegentów znajdują się najlepsi specjaliści z branży, w tym z m.in. z firm: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Google Internetowe Rewolucje, Startup Academy.

Dzięki współpracy z ważnymi partnerami zagranicznymi, MFI to idealne miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i spotkania cenionych ekspertów z branż istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu (finanse, strategia budowania przewagi konkurencyjnej, marketing itp.). 

Konferencja towarzysząca MFI tłumaczona jest symultanicznie na język angielski. Organizowane są również spotkania B2B, pozwalające nawiązać nowe i ciekawe kontakty biznesowe. Uczestnikami MFI są przedstawiciele zagranicznych i krajowych podmiotów reprezentujących przedsiębiorstwa, administrację publiczną oraz organizacje pozarządowe.

Więcej informacji na stronie: http://mfi.skarzysko.pl/

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech