Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

coronaTelefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb transportowych dla mieszkańców

gminy Bodzentyn oraz informacji o szczepieniach przeciwko

wirusowi SARS-Cov-2 (infolinia)

tel. 600 715 659, 41 311 50 10 wewn. 18

 

Ważne informacje i zasady postępowania w przypadku podejrzenia

lub wykrycia koronawirusa SARS-CoV-2


Od  dłuższego czasu w Urzędzie Miasta i Gminy  Bodzentyn trwały przygotowania, aby program 500 plus mógł ruszyć bez problemów technicznych oraz organizacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w Urzędzie Miasta i Gminy zostało stworzone biuro obsługi, w którym przyjmowane są wnioski oraz udzielana jest pomoc w zakresie wypełniania dokumentów.

Udostępnione dwa dodatkowe pomieszczenia zapewniają komfort. Ze względu na wzmożone zainteresowanie programem przy jego realizacji pracują cztery osoby. W ciągu zaledwie dwóch dni przyjęto ponad 150 wniosków, a ich liczba stale się zwiększa.

- Mieszkańcy są świetnie przygotowani i w wielu przypadkach przychodzą z dobrze wypełnionym wnioskiem, co tylko usprawnia pracę całego zespołu - podkreślają pracownicy.

Tym, którzy nie do końca są pewni jak poprawnie należy wypełnić wniosek, swoją pomocą służą specjalnie przeszkoleni w tym celu pracownicy. Warto pamiętać, że do złożenia wniosku na drugie i kolejne dziecko nie potrzebne są dodatkowe zaświadczenia zatem nie zajmuje to dużo czasu.

- Jestem zadowolona z jakości obsługi. Panie z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej są bardzo dobrze przygotowane do udzielania odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. A samo złożenie wniosku nie zajmuje dużo czasu – komentuje mieszkanka Bodzentyna.

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech