Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Dnia 5 sierpnia 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach odbyło się podpisanie umowy na realizację projektu pod nazwą „Aktywny start szansą na sukces. Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Bodzentyn”. Umowę z Burmistrzem Miasta i Gminy Bodzentyn Dariuszem Skibą podpisali Wicemarszałek Renata Janik oraz członek Zarządu Województwa Marek Jońca.

Gmina Bodzentyn wykorzysta wsparcie w wysokości 858 953,38 zł na aktywizację zawodową i społeczną 42 osób, będących klientami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bodzentynie. Projekt realizowany jest na terenie gminy Bodzentyn od 01 lipca 2019r. do końca czerwca 2021 r. we współpracy z fundacją Centrum Europy Lokalnej w Kielcach. Oferowane w ramach Projektu wsparcie to: doradztwo zawodowe, konsultacje psychologiczne, poradnictwo zawodowe, trening umiejętności społecznych, grupowe poradnictwo prawne, pośrednictwo pracy, opieka trenera pracy, praca socjalna związana z realizacją kontraktów socjalnych, grup dyskusyjnych i grup wsparcia, szkolenia zawodowe oraz staże zawodowe, organizowane na terenie województwa świętokrzyskiego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Całkowita wartość projektu 1 012 003,38 zł

Fot. UMWŚ

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech