Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

   W Tygodniu bibliotek, święcie obchodzonym corocznie przez biblioteki w dniach 8 – 15 maja w Samorządowym Przedszkolu w Bodzentynie odbyło się wyjątkowe spotkanie. W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, która od lat prowadzona jest w całej Polsce, zaproszeni goście czytali dzieciom popularne bajeczki i wierszyki polskich i zagranicznych pisarzy.

Wśród czytających byli Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, Dyrektor i w-ce Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bodzentynie Bożena Pożoga i Edyta Bernatek oraz Dyrektor Biblioteki Publicznej w Bodzentynie Marta Janicka.

Dzieci z uwagą słuchały bajek i śmiało odpowiadały na zadawane przez gości pytania. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne ze swoimi wychowawczyniami. Na zakończenie otrzymały zakładki do książek, które przysłała Fundacja ABCXXI .

Kampania „Cała Polska czyta dzieciom” (CPCD) zachęca rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom.

                                                                                                                       MGBP w Bodzentynie

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech