Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Telefoniczny punkt zgłoszeń potrzeb dla uchodźców z Ukrainy

 
ukraina
Infolinia informacyjna
 
інформаційна гаряча лінія

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Kielcach uprzejmie informuje, iż w roku 2019 jest organizowany Ogólnokrajowy Konkursu pn."Bezpieczne Gospodarstwo Rolne".

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda.

Organizatorami Konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Konkurs ma charakter ogólnokrajowy i przebiega w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym.

Działanie to jest wspaniałą okazją do zwrócenia uwagi na tematykę bezpieczeństwa pracy w rolnictwie i z pewnością nie pozostaje bez wpływu na ilość zdarzeń wypadkowych w tej dziedzinie gospodarki na terenie naszego województwa. Zaangażowanie organizatorów i trud uczestników Konkursu kształtują nowy wizerunek bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych oraz pozwalają na promocję regionu świętokrzyskiego.

W 2018 roku, zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu byli Państwo Przyjemscy z powiatu kazimierskiego w województwie świętokrzyskim. Zwycięscy otrzymali w nagrodę - ciągnik rolniczy ufundowany przez Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w kraju 2018.

W konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli).

 

Osobą koordynującą konkurs z ramienia Oddziału Regionalnego KRUS jest Pani Anna Kaniszewska - tel. 41 348-19-40.

 

Gospodarstwo należy zgłosić do KRUS OR w Kielcach w nieprzekraczalnym terminem do dnia 29 marca 2019 roku. 

Więcej informacji: https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/kasa-rolniczego-ubezpieczenia-spolecznego-zaprasza-wlascicieli-gospodarstw-rolnych-do-udzialu-w/ 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech