Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Wokół Łysej Góry, przypomina, że od lipca 2012 roku działa System Informowania Mieszkańców terenu LGD Wokół Łysej Góry.
 
Dzięki aktywowaniu usługi na swój telefon komórkowy będziecie Państwo mogli na bieżąco otrzymywać ważne komunikaty i informacje dotyczące Gminy, a także działań podejmowanych przez Stowarzyszenie na obszarze całego LGD. Bezpośrednio na Państwa telefon komórkowy otrzymacie Państwo sms z informacją o ważnym wydarzeniu, spotkaniu, imprezie, akcji, a także o naborach wniosków o dofinansowanie, szkoleniach, kursach i innych działaniach.

Udostępniony przez Państwa numer telefonu będzie wykorzystany jedynie w celach wdrożenia niniejszej usługi.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej formy komunikacji: szybkiej, skutecznej i bezpłatnej. Prosimy o wypełnienie oświadczenia, które należy przesłać lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania - Wokół Łysej Góry", ul. Partyzantów 3, 26-004 Bieliny lub do Miejsko - Gminnego Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie, ul. Rynek Górny 11, 26-010 Bodzentyn.

Oświadczenie

Aby aktywować usługę samodzielnie należy wejść na stronę www.wokollysejgory.pl i podać swój numer telefonu w polu po prawej stronie oraz wybrać z listy rozwijalnej nazwę gminy. Po chwili przyjdzie SMS zwrotny z prośbą o potwierdzenie aktywacji usługi. Wysłanie Sms-a z potwierdzeniem przystąpienia do systemu jest jednorazowo płatne zgodnie z cennikiem operatora - jak za zwykły sms.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech