Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech
Drukuj

Prezenty lubią wszyscy i ci mali, i dorośli tak, że nie można już bardziej.

Właśnie po to by uradować Babcie i Dziadków uczniowie Szkoły Podstawowej w Śniadce, zorganizowali całą serię niespodzianek. Chcąc pokazać jak ważni są dla nich dziadkowie, pod czujnym okiem nauczycieli przygotowali występy artystyczne i nie tylko. Nadspodziewanie licznie przybyli goście z uwagą, wzruszeniem i nieskrywaną radością obejrzeli tego dnia Bajkę o Śpiącej Królewnie, wysłuchali specjalnie im dedykowanych wierszy i piosenek w wykonaniu ukochanych wnuków.

Ale główną, bo zupełnie niespodziewaną atrakcją okazał się być pokaz sztuki walki. W roli głównej wystąpili uczestnicy odbywających się cotygodniowo w szkole zajęć KARATE. Demonstracja zdobytych umiejętności wywołała na twarzach Babć i Dziadków minę, która mówi wszystko. Żadne z nich, chociaż dobrze zna potencjał energetyczny swoich wnucząt, nie spodziewało się zobaczyć czegoś takiego. Rzec by się chciało - pełen profesjonalizm ubrany na biało. A wszystko to dzięki pasji jaką niewątpliwie młodych sportowców zaraził charyzmatyczny instruktor z zielonym pasem.

Po pełnej wrażeń i emocji części artystyczno- sportowej, dzieci postanowiły choć raz zamienić się z dziadziusiami za role i nie wyjadać od nich cukierków, ale zaprosić na odrobinę słodkości i herbatkę.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech