Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Z przyjemnością informujemy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Bodzentyn, iż od 1 sierpnia br. w Ośrodku Zdrowia w Bodzentynie będą przyjmowali nowi lekarze i tak:

Od 1 sierpnia 2018 roku w poniedziałki, wtorki i środy w godz. od 8.00 do 18.00 będzie udzielał świadczeń lek. med. spec. w zakresie medycyny rodzinnej, medycyny ogólnej oraz chirurgii ogólnej Mariusz Bondarenko.

IMG 0591 2

Pan Mariusz Bondarenko obecnie pracuje i przyjmuje pacjentów w przychodni w Puławach. Jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe to praca na Oddziale Urologicznym w Szpitalu w Puławach, Ośrodku Zdrowia w Żyrzynie - Dyrektor ZOZ oraz w przychodni przy Zakładach Azotowych w Puławach.

 

 

 

  Od 9 sierpnia 2018 roku w czwartki i piątki w godz. od 8.00 do 15.00 będzie udzielała świadczeń lek. med. spec. chorób wewnętrznych oraz diabetologii Monika Luciak–Dziewierz.

zdjecie 1

Pani Monika Luciak–Dziewierz dotychczasowo pracowała w przychodni w Kielcach jako lekarz POZ oraz Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach w Poradni Diabetologicznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Szczegółowe godziny pracy wszystkich lekarzy w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie zostaną w przyszłym tygodniu udostępnione na stronie internetowej Gminy Bodzentyn oraz Ośrodka Zdrowia.

 

Poprzednie artykuły

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech