Witamy na stronie bodzentyn.pl   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie bodzentyn.pl Powered By GSpeech

A- A A+

Aktualności

Dzisiaj jest: 27 Luty 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Zapraszamy do zapoznania się z „Programem Rewitalizacji Gminy Bodzentyn na lata 2016-2023”. W przypadku uwag lub sugestii prosimy o ich zgłaszanie wg załączonego formularza do dnia 30 września 2016r.

Uwagi można składać:

1. Drogą korespondencyjną lub osobiście na adres: Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn – ul. Suchedniowska 3, 26-010 Bodzentyn (sekretariat)

2 Za pośrednictwem e-maila na adres:

Justyna Gawlik – UMiG Bodzentyn e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub Rafał Graczkowski – firma GRACZKOWSKI DOTACJE Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Niniejsze zaproszenie stanowi 3 etap konsultacji społecznych związanych z tworzeniem „Programu Rewitalizacji Gminy Bodzentyn na lata 2016-2023”.

Czas trwania konsultacji w ramach tego etapu: 09.09.2016 – 30.09.2016r.

Wzór formularza uwag

Program Rewitalizacji Gminy Bodzentyn na lata 2016-2023

25-lecie pełnienia funkcji Sołtysa Celin przez Teresę Bzymek - wyjątkowy jubileusz uhonorowany podczas Sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie

25-lecie pełnienia funkcji Sołtysa Celin przez Teresę Bzymek - wyjątkowy jubileusz uhonorowany podczas Sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie

Opublikowano: 26-02-2024, Wyświetlono 58
Wyjątkowe uroczyste chwile miały miejsce podczas sesji Rady Miejskiej w Bodzentynie, która odbyła się w dniu 26 lutego 2024 roku. Posiedzenie było wspaniałą okazją do uhonorowania Przewodniczącej Rady Miejskiej Teresy Bzymek, która nieprzerwanie od 25 lat p...
Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:   Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:  Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Opublikowano: 23-02-2024, Wyświetlono 197
Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:  Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu ...
Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:  Działalności na rzecz poszerzania oferty kulturalnej oraz możliwości uczestnictwa w kulturze Działalności na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Bodzentyn w tym wypoc

Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:  Działalności na rzecz poszerzania oferty kulturalnej oraz możliwości uczestnictwa w kulturze Działalności na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Bodzentyn w tym wypoc

Opublikowano: 23-02-2024, Wyświetlono 142
Wyniki ocen ofert i wykaz przyznanych dotacji w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu:  Działalności na rzecz poszerzania oferty kulturalnej oraz możliwości uczestnictwa w kulturze ...
Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowań

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące dofinansowań

Opublikowano: 23-02-2024, Wyświetlono 100
Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące...
Wsparcie na ochronę wód przed azotanami

Wsparcie na ochronę wód przed azotanami

Opublikowano: 21-02-2024, Wyświetlono 133
Od 20 lutego do 20 marca 2024 roku będzie można ubiegać się o środki na „Inwestycje mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych”. Dofinansowanie pochodzi z budżetu Programu Rozwoju Obszarów W...

"ZAPAŚNICY ZKS CHAMPIONS ACADEMY W ZAKOPANEM"

Opublikowano: 20-02-2024, Wyświetlono 817
W dniach 09-18.02.2024 r. odbyło się zgrupowanie zapaśników z Bodzentyna pod Tatrami. Zakopane stanowi pierwszy etap przygotowań naszych młodych zapaśników przed rozpoczęciem sezon...
Zaproszenie na promocję najnowszej książki prof. dra hab. Wiesława Cabana

Zaproszenie na promocję najnowszej książki prof. dra hab. Wiesława Cabana

Opublikowano: 19-02-2024, Wyświetlono 1515
Już za tydzień, 26 lutego br. o godz. 16.00, w Bibliotece Uniwersyteckiej w Kielcach, będzie miała miejsce promocja najnowszej książki prof. dra hab. Wiesława Cabana, pt.: "Zesłańcy syberyjscy doby międzypowstaniowej wobec powstania styczniowego. Sylwetki ...
Wilków, dnia 17 lutego 2024 r. –  Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku – uczestnikami VII edycji „Dyktanda gwarowego”.

Wilków, dnia 17 lutego 2024 r. – Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku – uczestnikami VII edycji „Dyktanda gwarowego”.

Opublikowano: 19-02-2024, Wyświetlono 898
17 lutego 2024 roku, w świetlicy wiejskiej w Wilkowie odbyło się „Dyktando gwarowe”, którego organizatorem był radny powiatu kieleckiego Wojciech Kózka wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Świętej Katarzyny i Doliny Wilkowskiej „Łysica-Sabat” na czele z prezesem Januszem Maciejsk...
Bodzentyn, 13 luty 2024 r. – Centrum Kultury w Bodzentynie. Dwa wykłady na temat promocji zdrowia.

Bodzentyn, 13 luty 2024 r. – Centrum Kultury w Bodzentynie. Dwa wykłady na temat promocji zdrowia.

Opublikowano: 16-02-2024, Wyświetlono 554
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku są zachwyceni. 13 lutego 2024 roku, w wysłuchali dwóch interesujących wykładów na temat edukacji zdrowotnej. Pierwszy wykład: „Zdrowie jamy ustnej w kontekście zdrowia ogólnego” wygłosiła Pani Katarzyna Obarska, drugi „Cukrzyca – choroba ...
Wyniki formalne ofert z zakresu działalności na rzecz poszerzania oferty kulturalnej oraz możliwości uczestnictwa w kulturze oraz działalności na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Bodzentyn w tym wypoczynku.

Wyniki formalne ofert z zakresu działalności na rzecz poszerzania oferty kulturalnej oraz możliwości uczestnictwa w kulturze oraz działalności na rzecz dzieci i młodzieży z gminy Bodzentyn w tym wypoczynku.

Opublikowano: 16-02-2024, Wyświetlono 1478
Zgodnie z Zarządzeniem Nr 17 /2024 r. Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn z dnia 14 lutego 2024 roku  w sprawie powołania Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w 2024 r. z zakresu działalności na rzecz poszerzani...
Wyniki formalne ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Wyniki formalne ofert z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Opublikowano: 16-02-2024, Wyświetlono 744
Zgodnie z Zarządzeniem Nr 18 /2024 r. Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn z dnia 14 lutego 2024 roku  w sprawie powołania Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych w 2024 r. z zakresu wspierania i upowszechniania kultu...
Rozkłady jazdy - Przewoźnik PKS Bodzentyn

Rozkłady jazdy - Przewoźnik PKS Bodzentyn

Opublikowano: 16-02-2024, Wyświetlono 883
...
Józef Szermentowski malarz zapomniany. Honorowy Obywatel Miasta i Gminy Bodzentyn.

Józef Szermentowski malarz zapomniany. Honorowy Obywatel Miasta i Gminy Bodzentyn.

Opublikowano: 15-02-2024, Wyświetlono 1228
Józef Szermentowski urodził się w Bodzentynie 16 lutego 1833 roku. Pochodził z ubogiej drobnomieszczańskiej rodziny. Już jako młody chłopiec pokrywał mury klasztorne w Świętej Katarzynie pięknymi rysunkami. Często tam chodził do ciotki Franciszki, która była zakonnicą i mogła mu...
I miejsce w kategorii SZKOŁA ROKU w powiecie kieleckim - Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie

I miejsce w kategorii SZKOŁA ROKU w powiecie kieleckim - Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie

Opublikowano: 15-02-2024, Wyświetlono 507
We wrześniu 2023 r. nasza szkoła po raz kolejny została zgłoszona przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w „Wielkim Plebiscycie Edukacyjnym 2023” zorganizowanym przez „Echa Dnia” . Głosowanie zakończyło się 23 listopada. ...
Walentynki w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Świętej Katarzynie

Walentynki w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Świętej Katarzynie

Opublikowano: 15-02-2024, Wyświetlono 1004
W piątek 9 lutego obchodziliśmy "Walentynki". Przez cały tydzień działała w naszym przedszkolu poczta walentynkowa, gdzie dzieci wrzucały kartki dla swoich sympatii, przyjaciół do specjalnej skrzynki. Przedszkolaki z wszystkich grup wraz z Paniami ubrały si...

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech