Każda kobieta choć na chwilę pragnie zapomnieć o swoich obowiązkach i poświęcić wolny czas wyłącznie dla siebie. Nie od dziś wiadomo, iż panie uwielbiają kosmetyki i wszystko co się z nimi wiąże. Dlatego idealną okazją do zanurzenia się w świecie piękna były warsztaty pielęgnacji i makijażu. 

 2 grudnia 2017 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystki w Bodzentynie odbyły się warsztaty pielęgnacji twarzy i makijażu zorganizowane przy współpracy Gminy Bodzentyn z firmą New Spirit. Spotkanie zostało poprowadzone przez właścicielkę firmy Bożenę Hickel oraz wizażystkę pochodzącą z naszej Gminy - Martynę Iwan. 

Warsztaty były skierowane do pasjonatów wizażu oraz osób, które pragną nauczyć się podstawowych zasad pielęgnacji twarzy. Panie, które wzięły udział w wydarzeniu, poszerzyły swoją wiedzę na temat podstawowych zasad pielęgnacji twarzy, zobaczyły pokaz makijażu dziennego oraz wieczorowego, z dokładnym omówieniem każdej czynności wykonywanej przez wizażystkę . Uczestniczki z zadowoleniem słuchały rad, zadawały nurtujące je pytania oraz ćwiczyły na sobie makijaż pod okiem wizażystki. 

Osoby, które uczestniczyły w warsztatach są zachwycone: - Było świetnie i najważniejsze, że otrzymałam to czego oczekiwałam. Osoby prowadzące - super kobitki. Czekam na następną edycję – mówi Monika Adamiec.

Według innej uczestniczki, warsztaty są bardzo dobrą okazją na uzupełnienie wszelkiej wiedzy dotyczącej obszaru kosmetologii: - Dzisiejsze czterogodzinne warsztaty pielęgnacji twarzy i makijażu prowadzone przez Martynę Iwan i Bożenę Hickel to przemile spędzony czas, niesamowite źródło wiedzy i powrót do domu w idealnym, własnoręcznie wykonanym makijażu. Panie są profesjonalistkami potrafiącymi przekazać wiedzę w dostępny sposób. Warsztaty były też potwierdzeniem, że tego typu zajęcia są potrzebne zarówno młodym dziewczynom, jak i tym trochę starszym. Polecam udział w następnej edycji. 

Dziękujemy za pomoc i dobrą współpracę burmistrzowi MiG Bodzentyn – Dariuszowi Skibie oraz dyrektorowi MGCKiT – Marcinowi Sikorskiemu. A już teraz planowane jest kolejne spotkanie dotyczące makijażu dla wszystkich chętnych kobiet z Gminy Bodzentyn.

Bożena Hickel

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA