Burmistrz MiG Bodzentyn Dariusz Skiba wręczył dzisiaj nagrody laureatom z terenu Gminy Bodzentyn, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez ZGGŚ pn. „Czyste powietrze w Górach Świętokrzyskich” w ramach „Programu edukacji ekologicznej dla Związku Gmin Gór Świętokrzyskich na 2017 r.” Przyznane nagrody sprawiły wygranym ogromną radość.

W Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie wręczono dzisiaj nagrody laureatom konkursu. Jury w składzie: przewodniczący z ramienia ZGGŚ Paweł Wikło, Marcin Sikorski, dyrektor MGCKiT w Bodzentynie, Ewa Skowerska, artysta, plastyk, Tomasz Fąfara, fotograf oraz dwoje pracowników z UMiG w Bodzentynie, ocenili nadesłane prace i wyłonili te, które okazały się najlepsze. Najważniejszymi elementami oceny były przede wszystkim: odzwierciedlenie w pracy tematyki konkursowej, estetyka oraz sam sposób wykonania. W wyniku oceny, Komisja Konkursowa postanowiła przyznać następujące miejsca:

W kategorii klas 0-III Szkoły Podstawowej

Aleksandra Jeziorska kl. III – I miejsce

Jan Telka kl. I – II miejsce

Artur Sikora kl. I – III miejsce

W kategorii klas IV-VI Szkoły Podstawowej

Maja Marzec kl. V – I miejsce

Roksana Kruszczak kl. VII – II miejsce

Magdalena Biskup kl. V – III miejsce

W kategorii klas Gimnazjum

Weronika Winiarska kl. III – I miejsce

Weronika Michta kl. III – II miejsce

Nikola Zielińska kl. III – III miejsce

Zdaniem Komisji, poziom prac nadesłanych w tegorocznej edycji był bardzo wysoki. Większość uczniów wykazała się ogromnym talentem, ale też pracowitością i skrupulatnością w dopracowywaniu szczegółów.

Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba, podziękował wszystkim uczestnikom konkursu, a także życzył im osiągania równie dużych sukcesów w przyszłości.

Cenne nagrody wywołały uśmiechy i zadowolenie na twarzach laureatów. Za pierwsze miejsce uczestnicy otrzymali rowery, za drugie mikrowieże, natomiast za zdobycie trzeciego miejsca odtwarzacze BOOMBOX.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA