Mieszkańcy Sieradowic ćwierć wieku czekali na drogę, która nareszcie umożliwi im godny dojazd do swoich domostw. Właśnie dobiegają końca dwie inwestycje drogowe w Śniadce Parcele i Sieradowicach.

Błoto, ciągłe zalewanie posesji, a także bardzo utrudnione odśnieżanie drogi – z tym zmagali się mieszkańcy Sieradowic przez ostatnie dwadzieścia pięć lat. Dzięki staraniom burmistrza MiG Bodzentyn Dariusza Skiby, radnej Rady Miejskiej w Bodzentynie Annie Wójcik oraz pani sołtys Marzannie Borek, drogowy koszmar mieszkańców nareszcie się skończył. Pogłębiono także rowy odwadniające, co znacznie ułatwi spływanie wody deszczowej z nowej asfaltowej drogi oraz posesji domostw. Zmodernizowana droga ma 265 m długości.

Również mieszkańcy Śniadki Parcele mają powody do zadowolenia. Nowa asfaltowa droga przede wszystkim przystosowana jest do potrzeb mieszkańców gminy Bodzentyn. Tu także zadbano o dobrze wykonane pobocza i odpowiednie odwodnienie drogi, która ma 200 m długości.

Przebudowa dróg wyniosła 163 219,77 zł brutto. Środki finansowe w pełni pochodziły z budżetu Gminy. Wykonawcą robót był Zakład Robót Drogowych DUKT Sp. z o.o.

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA