Rajd Baba Jaga Tour to pełna przygód propozycja dla spragnionych wrażeń motocyklistów pragnących spędzić weekend "w objęciach" swojego motocykla na jednej z 3 przygotowanych przez Stowarzyszenie Motocyklowe CK Riders Kielce  tras.

Uczestnikami rajdu byli pasjonaci motocykli z całego kraju i nie tylko, albowiem gościliśmy również osoby z Argentyny, Hiszpanii i Anglii. 

Około 170 motocyklistów, wraz z pasażerami, przejeżdżało przez Gminę Bodzentyn i wzięło udział w konkursach łucznictwa tradycyjnego organizowanego na placu Pałacu Biskupów Krakowskich. Pierwszy konkurs – rajdowy – polegał na oddaniu 5-ciu strzałów do tarcz, aby zdobyć punkty liczące się w kwalifikacji rajdowej. Drugi konkurs – Turniej Łucznictwa Tradycyjnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn był organizowany dla chętnych uczestników rajdu. W sumie o Puchar Burmistrza zawalczyło ponad 100 osób.

Maksymalnie można było zdobyć 50 punktów oddając 5 strzałów. Na podium stanęły osoby, które zdobyły kolejno: 44 punkty - Pan Paweł Strzelczyk, 40 punktów - Pan Łukasz Ciszek i 39 punktów - Pan Robert Urbańczyk.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkich uczestników Rajdu zapraszamy do naszej Gminy na przejażdżkę po malowniczej krainie Baby Jagi.

Poprzednie artykuły

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA