Zostań rycerzem Gabrysi i pomóż zamienić jej opatrunki na koronę.

Gabrysia jest uroczą 4-latką, z burzą blond loków, wielkimi niebieskimi oczami i długimi rzęsami. Uwielbia kolor różowy, sukienki z falbankami i lalki. Najbardziej lubi bawić się w księżniczki.

Do pomocy dziewczynce, włączyli się uczniowie klasy IIIa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bodzentynie: Weronika Łapka, Mikołaj Lesisz, Paulina Góźdź, Karolina Winiarska oraz Roksana Kozłowska. 21 kwietnia 2017 r. zorganizowali dyskotekę charytatywną, z której dochód został przeznaczony na leczenie 4 - letniej Gabrysi Kowalskiej.

- Niestety, nie wiemy, jaką sumę pieniędzy pozyskaliśmy, ponieważ środki zgromadzone w puszkach będą podliczane w Kielcach przez głównych organizatorów zbiórki. Serdecznie zachęcamy do wspierania akcji, którą ciągle prowadzimy w szkole w czasie trwania zajęć lekcyjnych. Również dziękujemy wszystkim darczyńcom. - Komentuje Weronika Łapka. 

Nie tylko uczniowie zaangażowali się w pomoc dziewczynce. Wczoraj w Urzędzie Miasta i Gminy w Bodzentynie, pracownicy również wrzucali datki dla Gabrysi. 

Jeśli masz ochotę wesprzeć Wielką Akcję Charytatywną i zostać Rycerzem Gabrysi, w najbliższą niedzielę na Rynku Górnym w Bodzentynie po każdej Mszy Świętej, organizatorzy akcji będą zbierać fundusze dla Gabrysi. Dodatkowo poniższy plakat może okazać się pomocny.

 

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA