Konkurs adresowany był do dwóch grup dzieci, które uczą się w szkołach na terenie Gminy Bodzentyn.

Pierwsza grupa wiekowa - uczniowie klas 1 – 4 szkół podstawowych, a druga grupa - dzieci z klas 5 – 6 szkół podstawowych oraz uczniowie  1 – 3 klas ze szkół gimnazjalnych.

W sumie do Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie wpłynęło 75 prac, w tym 73 prace techniczno-plastycznych i 2 prace zapisane na płycie CD. Spośród wszystkich prac, Komisja Konkursowa wybrała 40 najciekawszych.

Organizatorzy konkursu: Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie, Stacja Narciarska „Baba Jaga” w Bodzentynie oraz Portal e-bodzentyn.pl.

Jury oceniało: zgodność z tematem, estetykę pracę, oryginalność, pomysłowość oraz samodzielność.

Poniżej prezentujemy zwycięzców:

I grupa - Klas 1 – 4 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.

  1. Anna Niziołek, kl. IV SP w Leśnej
  2. Aleksandra Słoka, kl. IV SP w Leśnej
  3. Maciej Furmańczyk, kl. IV SP w Woli Szczygiełkowej
  4. Patrycja Góźdź, kl. IV SP w Woli Szczygiełkowej
  5. Amelia Zbroszczyk, kl. IV, SP we Wzdole Rządowym
  6. Mikołaj Dziędziela, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
  7. Blanka Kalemba, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
  8. Karolina Matla, kl. IV SP we Wzdole Rządowym
  9. Bartosz Koniarski, kl. II SP w Św. Katarzynie
  10. Jakub Wzorek, kl. II SP w Św. Katarzynie
  11. Klaudia Zegan, kl. II SP w Świętej Katarzynie
  12. Krzysztof Kempa, kl. III SP we Wzdole Rządowym
  13. Sebastian Dudkiewicz, kl. III SP w Św. Katarzynie
  14. Oliwia Kułaga, kl. III SP w Św. Katarzynie
  15.  Laura Skiba, kl. III SP w Św. Katarzynie
  16. Weronika Skiba, kl. III SP w Św. Katarzynie
  17.  Maria Gryz, kl. I SP w Św. Katarzynie
  18.  Amelia Zawierucha, kl. IV SP w Św. Katarzynie
  19. Patrycja Mika, kl. IV SP w Św. Katarzyna
  20. Krzysztof Matysek, kl. III, SP Św. Katarzyna

II Grupa -  Klas 5 – 6 ze szkół podstawowych oraz uczniów klas 1 – 3 ze szkół gimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Bodzentyn.

  1.  Dawid Sikora, kl. V SP w Leśnej
  2.  Wiktoria Trepka, kl. V SP w Bodzentynie
  3. Alicja Sito, kl. V SP w Św. Katarzynie
  4.  Patrycja Styczeń, kl. V SP w Woli Szczygiełkowej
  5.  Amanda Majecka, kl. V SP w Woli Szczygiełkowej
  6.  Julia Ostrek, kl. V SP w Leśnej
  7.  Bartosz Sikora, kl. VI SP w Leśnej
  8. Wiktoria Płaczkowska, kl. VI SP w Leśnej
  9.  Oliwia Sobieraj, kl. VI SP w Św. Katarzynie
  10.  Gabriela Skrzeczyna, kl. VI SP w Św. Katarzynie
  11. Natalia Biskup, kl. VI SP w Psarach Starej Wsi (praca na nośniku)
  12.  Karolina Ryba, kl. I GM we Wzdole Rządowym
  13. Angelika Babiarz, kl. I GM w Bodzentynie
  14. Anna Piwko, kl. I GM w Bodzentynie
  15.  Kamila Wzorek, kl. I GM w Bodzentynie
  16.  Angelika Michta, kl. II GM w Bodzentynie
  17.  Katarzyna Telka, kl. II GM w Bodzentynie
  18. Wiktoria Wzorek, kl. III GM w Bodzentynie
  19.  Wiktor Adamiec, kl. III GM w Bodzentynie
  20.  Julia Róg, kl. III GM w Bodzentynie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! 

Galeria prac I grupy wiekowej:

Galera prac II grupy wiekowej:

 

Poprzednie artykuły

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA