Szanowni Państwo,

TOM Tomasz Molendowski, Rafał Kocoń RAV-TRANS i Robert Młynarczyk Usługi Transportowe i Autohandel realizują w okresie VI 2018-V 2020 w Kielcach projekt pn. „Kierowca zawodowy – nowe kwalifikacje do zdobycia", informują o możliwości uczestnictwa w bezpłatnych kursach na prawo jazdy kat C, CE oraz kursie Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej. W projekcie mogą wziąć udział osoby dorosłe z terenu Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego, które uczą się/pracują lub zamieszkują w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego na terenie KOF i chcą z własnej inicjatywy uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje zawodowe kierowcy ciężarówki/ciągnika siodłowego uprawniające do przewozu rzeczy (kat. C i C+E prawa jazdy oraz świadectwo kwalifikacji KWPC). Dodatkowo uczestnicy projektu zdobędą wiedzę z zakresu organizacji przedsiębiorstw transportowych (szkolenia u pracodawców).

Poniżej link do strony internetowej, na której zamieszczone są informacje o projekcie: www.sjtom-ck.pl (w zakładce „Projekty EFS” dostępna jest dokumentacja zgłoszeniowa oraz regulamin projektu i rekrutacji).
Rekrutacja do II grupy szkoleniowej (15 osób) w bloku C (kat. C, CE oraz KWPC) będzie prowadzona w dniach 08.11-19.11.2018 r.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe będzie można składać w w/w okresie skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w godzinach pracy biura projektu w Kielcach przy ul. Żelaznej 47/51A/15 (dni robocze w godz. 12-16).

Podstawowe zasady rekrutacji:

1) Bezwarunkowe pierwszeństwo osób niepełnosprawnych

2) Pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby, które:

- posiadają wykształcenie na poziomie co najwyżej ISCED2 włącznie;

- ukończyły 50lat.

Osoby te będą stanowiły min. 50% uczestników projektu

3) Punkty premiujące na etapie rekrutacji będą przyznawane za spełnienie warunków:

- dochód członka rodziny nie przekracza 150% kryterium dochodowego pomocy społecznej – 1 punkt;

- gospodarstwo domowe bez osób pracujących – 1 punkt; 

- jak wyżej z dziećmi pozostającymi na utrzymaniu – 1 punkt.

4) Pierwszeństwo dla kobiet na etapie rekrutacji w przypadku równej ilości punktów z mężczyznami.


Kursy kończą się egzaminami państwowymi na prawo jazdy oraz świadectwo kwalifikacji.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 -2020, Poddziałanie 8.5.4 Kształcenie ustawiczne – ZIT Edukacja formalna i pozaformalna osób dorosłych.

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA