W siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie 28 czerwca odbyła się sesja Rady Miejskiej z uroczystym akcentem. Podczas wydarzenia Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn Dariusz Skiba oraz zastępca Burmistrza Andrzej Jarosiński wręczyli wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. W drugiej części uroczystej sesji władze gminy oraz wszyscy obecni złożyli podziękowania odchodzącym na emeryturę: Dyrektorowi szkoły we Wzdole Rządowym Panu Januszowi Wojkowskiego i zastępcy dyrektora Pani Teresie Rynkowskiej. Burmistrz Dariusz Skiba i zastępca Burmistrza Andrzej Jarosiński złożyli kwiaty na ręce dyrektora i Pani zastępcy oraz podziękowania za wiele lat pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie w kierowanie placówką, życząc realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań.

 

Wyróżnienia Burmistrza za wybitne osiągnięcia: Naukowe, Artystyczne, Sportowe.

1. Wiktoria Świetlik - wyróżnienie ( Radna Młodzieżowego Sejmiku Woj. Świętokrzyskiego)

2. Bartłomiej Wzorek – laureat konkursu matematycznego i fizycznego (opiekunowie Pani Grażyna Oględzińska i Pania Barbara Wzorek- Biskup), finalista Wojewódzkiego konkursu z J. angielskiego ( opiekun Pani Monika Olszewska)

3.Jakub Wnętrzak – laureat konkursu historycznego ( opiekun Pan Artur Kleczaj)

4. Natalia Pepaś - II Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej ( opiekun Pani Maria Paluch)

5. Weronika Winiarska – finalistka Wojewódzkich konkursów: chemia, fizyka i geografia (opiekunowie Pani Dorota Kita, Pani Barbara Wzorek –Biskup, Pan Łukasz Biskup), II Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznej i Religijnej ( opiekun Pani Maria Paluch)

6. Julia Skrzeczyna - Harcerska wiosna Kulturalna, 44 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej ( opiekun Pani Maria Paluch) Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa ( opiekun Pan Jarosław Szczurek)

7. Jeziorska Martyna - Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa ( opiekun Pan Jarosław Szczurek)

8. Kita Agnieszka - Świętokrzyska Młodzieżowa Liga Bilardowa ( opiekun Pan Jarosław Szczurek)

Wyrożnienie dla Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego „Guliwer” (opiekun Zbigniew Płaczkowski)

Wiktoria Placzkowska, Klaudia Hajdenrajch

Klub ULKS „ORŁY” Bodzentyn ( opiekun Jarosław Szczurek)

Biesaga Kacper- Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Krakowsiak Igor - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Susło Mateusz - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Garbacz Jakub - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Krawiecki Kacper - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Matysek Kacper - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Zębała Olaf - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Ryba Wiktor - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Telka Kacper - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Drobniak Anita – Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Zacharska Anna - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Stodulski Piotr - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Szafraniec Kacper - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Bzymek Krystian - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Marzec Jakub - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Krzos Wojciech - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Jarosińska Kinga - Świętokrzyska Młodzieżowa liga Bilardowa

Klub „GRÓD” Gimnazjum Bodzentyn ( opiekun Mirosław Rubinkiewicz)

Latała Wiktoria - Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Mistrzynie Województwa w Futsalu,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Arczewska Wiktoria - Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Emilia Kita - Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Mistrzynie Województwa w Futsalu,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Bogacka Weronika – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Mistrzynie Województwa w Futsalu,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Chrzęszczyk Kinga – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Mistrzynie Województwa w Futsalu,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Sitek Patrycja – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Jaguś Wiktoria – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Ziomek Julia – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Szewczyk Zuzanna – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Mistrzynie Województwa w Futsalu,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Kolankowska Weronika – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Czarnecka Kinga – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Wzorek Kamila – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Błędzińska Magdalena – Mistrzynie Województwa do lat 16 w piłce nożnej,

Finał Wojewódzkich Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej,

Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Galka Karolina- Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Domańska Aleksandra- Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Lipiec Aleksandra - Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Szafraniec Natalia – Finał Wojewódzki Piłkarska Kadra Czeka

Zyguła Karolina – Mistrzynie Województwa Futsalu

Gostomska Julia – Mistrzynie Województwa Futsalu

Kosiarska Karina – Mistrzynie Województwa Futsalu

Michta Weronika – Mistrzynie Województwa Futsalu

Michta Wiktoria – Mistrzynie Województwa Futsalu

Kowalik Anna - Mistrzynie Województwa Futsalu

Telka Iga - Mistrzynie Województwa Futsalu

 

Podziękowano nie tylko młodym, Samorządowcy podziękowali także trenerom i opiekunom grup za trud i pracę na rzecz rozwijania pasji i talentów wśród młodzieży.

 

 

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA