Drogi Absolwencie!

Z okazji obchodów 100-lecia istnienia Szkół Średnich w Bodzentynie powstała inicjatywa odsłonięcia pamiątkowej ściany, na której może się znaleźć Twoje nazwisko.
Tablica zostanie umieszczona przy wejściu głównym obok sylwetki Patrona Szkoły - Józefa Szermentowskiego, a jej uroczyste odsłonięcie nastąpi w części oficjalnej zjazdu w dniu 22.09.2018 r.

Każdy absolwent szkoły, który do dnia 15.08.2018 r. wpłaci na konto Fundacji Promocji i Rozwoju Sportu PROLAND-SPORT kwotę 100,00 zł (sto złotych) i w treści przelewu wpisze "darowizna od .............. (w miejsce kropek prosimy wpisać imię i nazwisko (nazwisko rodowe) oraz rok ukończenia szkoły) otrzyma pamiątkową tabliczkę z imiennym grawertonem, na którym znajdzie się imię i nazwisko (nazwisko rodowe) oraz rok ukończenia szkoły.
Pragniemy podkreślić, iż  jest to inicjatywa dobrowolna, z której pozyskane pieniądze pozwolą na zakup pamiątkowej tablicy oraz utworzenie funduszu stypendialnego dla obecnych uczniów szkoły.

Wiceprezesem Fundacji jest obecny dyrektor szkoły - Pani Magdalena Tusień-Kuzka. Szczegółowe informacje o fundacji znajdą Państwo na stronie www.prolandsport.pl, gdzie w zakładce kontakt podany jest nr konta bankowego:  Idea Bank 32 1950 0001 2006 0052 1791 0002, na który należy wpłacać pieniądze związane z zakupem pamiątkowych cegiełek.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (41) 3115 033 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gorąco zachęcamy to zaangażowania się w inicjatywę, która na zawsze wpiszę się w historię szkoły i Bodzentyna.

/Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie

Poprzednie artykuły

Rozwój infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Bodzentyn

rpo ws znaki promocyjne zestawienie1 poglad

Realizowane projekty

 

     

 

Urząd Miasta i Gminy w Bodzentynie

ul. Suchedniowska 3

26-010 Bodzentyn

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego

NEWSLETTERA